Jesteś cieślą? Może to właśnie Ciebie szukamy!

Dodaj do ulubionych
Raport
Proszę o kontakt Dostępne
Karina
Opublikowano: Maj 21, 2020

Opublikowano: Maj 21, 2020 | Kategoria: Praca fizyczna | Miasto:: Gdańsk, pomorskie, Poland

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Cieśla

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej
Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej
Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich
Inne prace budowlane – pomocnicze

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku cieśli
Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
Umiejętność betonowania
Dyspozycyjność
Samodzielność

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: Cieśla lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pozdrawia
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
80-219 Gdańsk, Al. Zwycięstwa 35/2