Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

9959
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Gdańsk
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://ignif.com/
   
dodano: 2018.04.09
ważne do: 2018.06.08
wyświetleń: 17

Szczegóły oferty:

IGNIF to niesamowite zestawienie tradycji z nowoczesnością. Perfekcja a także troska o detale przy ręcznie sporządzonych elementach zapewnia niepowtarzalny rezultat podparty wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy jednym z ostatnich wytwórców wkładów, kaset oraz drzwi do kominków wytwarzanych w ten sposób. Zróżnicowana stylistyka naszych wyrobów wiąże znakomitą klasę przygotowania oraz troskę o detale.

Ciągły rozwój i współpraca z ośrodkami badawczymi oraz wnikliwa kontrola jakości to klucz do gwarantowanego i pewnego korzystania. Każdy element konstrukcji przechodzi ekstremalne testy użytkowe. Materiały, które wykorzystujemy są najdoskonalszej jakości oraz starannie wybrane. Te czynniki pozwalają na zapewnienie skutecznego działania naszych artykułów przez co najmniej 10 lat.

Naszym celem nadrzędnym jest jednak jakość wykończenia. Ręcznie wykonane oraz dopracowane elementy zewnętrzne jak rama drzwi są nasz wizytówką. Posiadamy bogatą ofertę produktów, w której każdy znajdzie produkt pasujący do jego mieszkania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
Reklama
Reklama