Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

dietetyka Poznań

9843
Cena: 840,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Akademia Dietetyki
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-807
Ulica: św. Marcin 66/72
Telefon: 61 666 13 26
Strona www: http://www.akademiadietetyki.pl/
   
dodano: 2018.03.28
ważne do: 2018.05.27
wyświetleń: 47

Szczegóły oferty:

Kursy dietetyki w Poznaniu
1) Kurs dietetyki podstawowy – kurs I stopnia
Kurs dietetyki podstawowy – szkolenie będące podstawą do kształcenia w kierunku zawodu dietetyka. Informacje przekazywane na zajęciach teoretycznych i praktycznych zawierają najnowszą wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki. Wykładowcy posiadają wysokie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Potrafią przekazać wiedzę w sposób fachowy, ale i zrozumiały dla każdego kursanta. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują wewnętrzne zaświadczenie Akademii Dietetyki i zaświadczenie MEN.
Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – kurs II stopnia
Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie adresowane do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki ogólnej. Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły kurs podstawowy w Akademii Dietetyki lub kurs w innej placówce, wydającej zaświadczenia MEN. W szkoleniu mogą uczestniczy również absolwenci I stopnia studiów na kierunku dietetyka/technologia żywności. Program zawiera informacje dotyczące: dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej i psychodietetyki. Szkolenie zakończone jest otrzymaniem zaświadczenia MEN oraz dyplomu potwierdzającego przygotowanie do zawodu dietetyka.
Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki – placówka oświatowa założona przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego. Na rynku polskim działa już od ponad 7 lat. Oferta edukacyjna jest stale poszerzana i urozmaicana. Kursanci mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych i online, na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Akademia Dietetyki posiada Akredytację Kuratorium Oświaty.
Aktualne terminy kursów w Poznaniu
http://www.akademiadietetyki.pl/poznan/
Akademia Dietetyki
61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72
tel. 61 666 13 26
mail:
biuro@akademiadietetyki.pl
Reklama
Reklama