Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zatrudnimy Opiekunkę

9419
Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Pflege mit Herzen
Powiat: cały kraj
Telefon: 731898300
Strona www: pflegemitherzen24.pl
   
dodano: 2018.02.08
ważne do: 2018.03.10
wyświetleń: 72

Szczegóły oferty:

Grevenbroich/26.02 na 2 msc./prawo jazdy/1250 + 100 euro/dobra lub średnia znajomość niemieckiego

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 79 lat Wzrost: 163 cm Waga: 92 kg
Podopieczna z III grupą niepełnosprawności, cierpi na początkowe stadium Demencji, zaawansowane stwardnienie rozsiane, ma zakładane rajstopy uciskowe przez opiekunkę, cierpi także na inkontynencję (cewnik), komunikacja jest lekko ograniczona. Porusza się przy asekuracji rollatora, większość czasu spędza na wózku inwalidzkim ale wstaje samodzielnie i nie trzeba jej dźwigać. W domu znajduje się także wózek inwalidzki elektryczny, lift, łózko specjalistyczne oraz krzesełko toaletowe i pod prysznic, platforma na schodach.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje i podaje posiłki, robi zakupy (pomaga mężowi PDP lub mąż robi zakupy sam), pierze. Do domu 2 razy w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka z mężem, który jest sprawny (chodzi na tenisa) ale potrzebuje pomocy przy opiekowaniu się żoną. Mieszkają w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przygotowano pokój (35m2) z osobną kuchnią, łazienką, WC, dostępem do Internetu oraz TV. Czas wolny po 3h dziennie + 1 raz cały dzień wolny w tygodniu. Galeria autobus, bez problemu
Reklama
Reklama