Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Hala, magazyn, biuro - Ożarów Mazowiecki

8666
Cena: 30 500,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Amargo
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Piotrkówek Mały
Kod pocztowy: 05-850
Ulica: Pogodna 10
Telefon: 227588827
   
dodano: 2017.10.12
ważne do: 2017.12.11
wyświetleń: 104

Szczegóły oferty:

Jedyny Taki Obiekt na Rynku !
Biuro, magazyn, produkcja - wszystko w jednym miejscu pod Warszawą!
Cenisz bezpieczeństwo i wygodę na wszystkich polach swojej działalności?
Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają dogodne warunki pracy do prowadzenia działalności produkcyjnej, handlowej, koncepcyjnej, magazynowej i biurowej?
Chcesz wykorzystać swoje miejsce pracy do budowania wizerunku silnej, dużej, profesjonalnej firmy?
Jeżeli tak, to hala od AMARGO w Piotrkówku jest właśnie dla Ciebie!
Hala w Piotrkówku Małym pod Warszawą to nowoczesny kompleks magazynowo-biurowo-produkcyjny o wysokim standardzie. Charakteryzuje się przemyślanymi rozwiązaniami w zakresie utrzymania ciepła, ekologii, wykorzystania powierzchni magazynowej, tworzenia atmosfery pracy i ułatwiania codziennych obowiązków. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja obiektu - 900 m od trasy Poznańskiej i autostrady / S8 / A1. Duży parking i podjazd zapewniają swobodne poruszanie się i załadunek TIR-ów, operowanie wózkiem widłowym.
Hala w Piotrkówku Małym daje szerokie możliwości dostosowania powierzchni do wymagań i potrzeb Najemcy - możliwość montażu oprzyrządowania, w razie potrzeby lub awarii nie ma problemu z modyfikacją obiektu, ze zorganizowaniem np. chłodni.
Budynek jest zaprojektowany i wykonany "z głową" - izolacja cieplna zapewnia małe zapotrzebowanie na grzanie w okresie zimowym i chłodzenie w czasie upałów, co znacznie obniża koszty eksploatacji. Obiekt posiada system wykorzystujący wodę deszczową do celów gospodarczych, na przykład podlewania.

AMARGO wspiera kompleksowe przygotowanie pomieszczeń, pomoc w organizacji
przeprowadzki, rozładunku, serwis, konfigurację IT i inne działania.

Szczegółowe dane:
1. Powierzchnia:
- hala magazynowa: 1000 m^2, kubatura 9987 m^3, wysokość 7/8,86 m.
- biura: 400 m^2, wysokość kondygnacji 3,5 m.
2. Funkcja ekspozycji (dodatkowe oświetlenie metahalogeny kierunkowe) i nowoczesna przesuwną ścianką w przestrzeni biurowej; także możliwość wykorzystania jako recepcji, dodatkowo przestronna klimatyzowana sala konferencyjna z zespolonym zapleczem kuchennym (w odpowiedzi na zapytanie przesyłamy rzuty i przekroje).
3. Niska energochłonność (współczynnik przenikania ciepła jedynie max 0,19 W/m^2*K z uwzględnieniem mostków cieplnych, zarówno biura, jak i magazyn; ściany i dach ocieplenie styropian grubość 20 cm!, w biurach dodatkowo sufit izolacja cieplna i akustyczna wełna mineralna 10 cm (w efekcie małe zapotrzebowanie na grzanie w okresie zimowym, małe zapotrzebowanie na chłód w okresie letnim).
3. Oświetlenie pomieszczeń bardzo dobre: hala okna szt. 7, drzwi dwuskrzydłowe, świetlik po całej długości hali (poliwęglan czterokomorowy, ocieplenie boczne styrodur), oświetlenie sztuczne energooszczędne metahalogenowe 16 lamp włączanych na 4 sekcje - świetlik wyposażony w klapy wentylacyjne zdalnie sterowane poprzez siłowniki, dodatkowo sterowane centralą pogodową; funkcja zamknięcia w przypadku silnego wiatru lub opadów deszczu.
4. Hala wyposażona jest w profesjonalne bramy przemysłowe z przekładniami olejowymi sterowanymi zdalnie pilotami + wewnątrz + ręcznie w sytuacjach awaryjnych; wymiary bram: 5000x3500 mm szt. 3 (wjazd busy, małe ciężarówki), 4000x4500 mm szt. 1 (wjazd TIR'ów całkowicie nawet do wewnątrz hali), 3000x3500 mm szt. 1 (zespolona z automatyczną hydrauliczną rampą).
5. Profesjonalna hydrauliczna rampa przeładunkowa; dok z regulacją poziomu; dopasowanie powierzchni załadunkowej do posadzki.
6. Hala wyłożona niepylącą posadzką systemową, warstwa nośna beton B25 z mikrozbrojeniem oraz siatką stalową grubości 200 mm; obciążenia rzędu 5 TON/m^2, wykończenie posypka korundowa, impregnowana i szlifowana.
7. Możliwość wysokiego składowania.
8. Na hali rozbudowana nowoczesna instalacja elektryczna, w tym 12 zestawów gniazd (w każdym 3 gniazda z uziemieniem 230 V, siłowe 16A, siłowe 32A), 2 zestawy 63A (dodatkowe przyłącze prądu do hali 100 kW, układ półpośredni oprócz 25 kW).
9. Biura zaopatrzone w oddzielne obwody zasilania komputerów z dodatkowymi zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi oraz odgromowymi.
10. Możliwość zorganizowania na dodatkowych pomieszczeń socjalnych (przyłącza, sieci do montażu / demontażu wg potrzeb), prysznice szt 2, WC, pomieszczenie do posiłków (inne pomieszczenia wg potrzeb, media oraz infrastruktura teletechniczna dociągnięte), w razie potrzeby zmiana pozwolenia na użytkowanie, dostosowanie BHP i ppoż.
11. Obiekt o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię - wyposażony w 2 energooszczędne nowoczesne kotły kondensacyjne gazowe po 50 kW każdy, globalne zapotrzebowanie na ciepło, bez potrzeb wentylacji dla całego obiektu 1400 m^2 jedynie 73 kW, wskaźnik w przeliczeniu na 1 m^3 kubatury to zaledwie 8 W maksymalnej mocy przy założeniu temp. zewnętrznej minus 20 st C.
12. Oddzielne sterowniki ogrzewania ciepłej wody dla hali i dla biur.
13. Możliwe odrębne opomiarowanie / rozliczanie kosztów ogrzewania hali za pośrednictwem atestowanego licznika ciepła marki Danfoss.
14. Wentylacja mechaniczna na hali sterowana elektronicznie.
15. W biurach wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła / chłodu na wymienniku obrotowym, sterowanie i programowanie poprzez centralę / sterownik LCD.
16. W biurach wszystkie pomieszczenia klimatyzowane za pośrednictwem energooszczędnych inverterowych klimatyzatorów (inteligentne sterowanie, zmienna prędkość obrotowa sprężarek dostosowana do aktualnych potrzeb, płynna regulacja mocy i obciążenia, możliwość pracy z mocą już 20%, w efekcie wymierne oszczędności finansowe w eksploatacji), programowanie indywidualne, funkcja pompy ciepła.
17. Możliwość indywidualnego dogrzewania w okresach przejściowych oraz np. w przypadku pracy wybranych osób w weekendy w sytuacji, gdy w całym budynku będzie stosowane osłabione ogrzewanie.
18. Hala wyposażona w dodatkowe zdalnie uchylne świetliki szt. 2 + sterowanie pogodowe zamykania (wiatr / deszcz).
19. W biurach ścianki działowe z gazobetonu 12 cm, drzwi pełne drewniane dźwiękochłonne.
20. W strefie biurowej aneks kuchenny, kuchnia elektryczna indukcyjna, lodówka, stół, taborety, zlewozmywak, możliwość montażu zmywarki.
21. Dostępne linie telefoniczne szt. 5 i więcej w miarę potrzeb (własny słup, przewód 12 żył), Internet światłowód + radiowy + satelitarny + neostrada / DSL.
22. Inteligentny domofon z funkcją praktycznie dowolnego programowania, wybrane użyteczności: komunikacja na biurko poprzez telefon(y), priorytety powiadamiania, także biuro, także magazyn, inne cykle w ciągu godzin pracy, inne poza, możliwość przekierowania na wybrany telefon komórkowy, sterowanie otwieraniem/zamykaniem bramy wjazdowej poprzez dowolny telefon (z przydzielonymi uprawnieniami), sterowanie bramą zdalnie poprzez wdzwanianie się telefonem komórkowym i inne.
23. Toaleta dla niepełnosprawnych w części parteru biur.
24. Hala wyposażona w przyobiektową kompaktową oczyszczalnię ścieków pracującą w oparciu o niskoobciążony osad czynny; obniżone koszty kanalizacji i odprowadzania ścieków, kanalizacja miejska również przyłączona.
25. Obiekt posiada odrębną instalację zasilania WC oraz kranów wody nie do celów nie spożywczych (zewnętrzne, do podlewania itp.); wykorzystanie wody deszczowej z powierzchni dachu oraz kostki brukowej, zainstalowane separatory oraz zbiorniki szt. 2; każdy o pojemności ponad 20 m^3.
26. Parkingi TIR, dostawcze, osobowe + parking na kratce trawnikowej.
27. Obiekt oświetlony przez całą noc; zainstalowany czujnik zmierzchowy.
28. Obiekt posiada instalację sygnalizacji alarmu, włamania, pożaru oraz monitoringu i powiadamiania (Solid Security).
29. Obiekt wyposażony w wysokiej jakości kamery telewizji przemysłowej szt. 12 (na zewnątrz i wewnątrz) z funkcją detekcji ruchu (stała rejestracja 24 h, archiwizacja 2 dyski), możliwość podglądu zdalnie poprzez internet.
Informacje dodatkowe:
1. Wysoka polisa OC Wynajmującego.
2. Nieograniczone możliwości adaptacji i przeznaczenia, niezależne, indywidualne, niezakłócone użytkowanie w odróżnieniu do innych konkurencyjnych obiektów na rynku.
3. Wynajmujący zlokalizowany niedaleko, stały nadzór, pomoc, serwis, eksploatacja obiektu bez zwłoki, możliwość odśnieżania. Miła atmosfera pracy, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy.
4. Oferujemy kompleksowe przygotowanie pomieszczeń, pomoc w organizacji przeprowadzki, rozładunku, serwis i konfigurację IT poprzez zaprzyjaźnioną firmę stale nas obsługującą.
5. Do ceny wynajmu należy doliczyć koszty administracyjne w wysokości 4 500 zł netto,
- cena wynajmu bez opłat, do uzgodnienia / negocjacji, rzuty, przekroje, dodatkowe dane przesyłamy na zapytanie

- proszę zatem o kontakt tel, e-mail lub osobisty:
Podczas analizy kosztów warto wziąć pod uwagę między innymi:
- wysoki standard budynku i całego obiektu, wyposażenie,
- świetną lokalizację pod względem logistycznym; 900 m od trasy Poznańskiej i autostrady /S8/A1,
- niskie koszty eksploatacji,
- wysokość efektywną magazynów, czyli koszt wynajmu w przeliczeniu na kubaturę wynikającą z wysokości ponad 7 m, a tym samym odpowiednio większą ilość miejsc paletowych,
- iż płacą Państwo jedynie za faktyczną ilość metrów kwadratowych wykorzystywanych, czyli nie liczymy powierzchni dodatkowych utwardzonych.
Zapraszamy do przesyłania zapytań – w odpowiedzi zwrotnej prześlemy rzuty, przekroje i rysunki techniczne.
Jedyny taki obiekt na rynku - nie czekaj, sprawdź halę w Piotrkówku już dzisiaj!
Kontakt:
+48 22 758 88 27
hale@amargo.pl
ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki
Do ceny wynajmu należy doliczyć koszty administracyjne w wysokości 4 500 zł netto
Reklama
Reklama