Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kurs fotografii Łódź

8235
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Kreatywne foto warsztaty - Szymon Wójcik
Powiat: cały kraj
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 94-048
Ulica: ul. Wyszyńskiego 25
Telefon: 609 888 003
Strona www: http://www.kreatywne-foto-warsztaty.pl/
   
dodano: 2017.07.31
ważne do: 2017.09.29
wyświetleń: 135

Szczegóły oferty:

Zastanawiasz się jak robić dobre zdjęcia? jak swoim fotografiom nadać głębie i wyjątkowości? Zapraszam na moje warsztaty fotografii, na moich zajęciach zdobędziesz umiejętności, nauczysz się "patrzeć" i fotografować różnego rodzaju obiekty i scenerie.

Pierwszą najważniejszą kwestią dla fotografa bądź przyszłego fotografa jest uczenie się jak “patrzy” aparat, własny ale i również każdy inny, z jakim ma się do czynienia. Na moich zajęciach staram się uczyć zwracania uwagi na to, co znajduje się w okolicach fotografowanego człowieka lub przedmiotu, wyszukiwania głównego planu, najważniejszej rzeczy w danej scenerii.

Zapraszam do przygody z fotografowaniem, uwiecznianie przyrody, krajobrazu czy architektury, wzbogaca i pokazuje piękno naszego otoczenia, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi.

Warsztaty odbywają się w takich miastach jak Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków. Każdy z warsztatów jest dokładnie opisany z sześciu zakładkach na mojej stronie www. Sprawdź koniecznie galerie, jeśli zdjęcia ci się podobają i chcesz robić podobne, te warsztaty są zdecydowanie dla ciebie!

Zapraszam!
Reklama
Reklama