Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ogloszenia/domains/ogloszenianet.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ogloszenia/domains/ogloszenianet.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
dietetyka Poznań - Ogłoszenia | Darmowe i bezpłatne ogłoszenia lokalne - ogloszenianet.pl
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

dietetyka Poznań

10098
Cena: 840,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Akademia Dietetyki
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-807
Ulica: św. Marcin 66/72
Telefon: 61 666 13 26
Strona www: http://www.akademiadietetyki.pl/
   
dodano: 2018.04.25
ważne do: 2018.05.25
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

Kursy dietetyki w Poznaniu
1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie zawodowe I stopnia

Kurs dietetyki podstawowy jest szkoleniem I stopnia Akademii Dietetyki. Szkolenie realizowane jest w trybie weekendowym (sobota i niedziela) oraz w trybie w środku tygodnia. Zakres tematyki szkolenia obejmuje podstawy anatomii i fizjologii, zasad racjonalnego żywienia, planowania diet, układania zaleceń i tworzenia jadłospisów żywieniowych. Wymiar godzinowy szkolenia to 60 godzin dydaktycznych. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie MEN oraz zaświadczenie wewnętrzne Akademii Dietetyki.

Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie zawodowe II stopnia

Kurs dietetyki zaawansowanykurs skierowany jest do wszystkich absolwentów szkolenia podstawowego dietetyki Akademii Dietetyki i studiów wyższych z żywienia i dietetyki. Uczestnicy szkolenia w ramach kursu otrzymują podręcznik kursu zaawansowanego dietetyki (A. Guligowska) oraz program komputerowy do układania jadłospisów. Zajęcia szkoleniowe prowadzone są w sposób teoretyczny (seminaryjny) jak i praktyczny (ćwiczeniowy). Słuchacze poznają zasady tworzenia jadłospisów dla osób chorych i uczą się przeprowadzania badań składu ciała.

Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki

Akademia Dietetyki realizuje szkolenia zawodowe z dietetyki w całej Polsce od ponad 7 lat. Kursy prowadzone przez tą placówkę można ukończyć w sposób stacjonarny jak i on-line. Akademia Dietetyki zatrudnia najlepszych kadrę wykładowców, czynnie wykonujących zawód dietetyka. Program szkolenia został potwierdzony przez Kuratorium Oświaty przyznaniem Akademii Dietetyki Akredytacji.

Aktualne terminy kursów w Poznaniu:

http://www.akademiadietetyki.pl/poznan/
Akademia Dietetyki
61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72
tel. 61 666 13 26
mail:
biuro@akademiadietetyki.pl
Reklama
Reklama